Українці за кордоном: потужний матч Агафонова, завершення сезону для Корнієнка

Бреоган Володимира Геруна у напруженому виїзному матчі чемпіонату Іспанії поступився Валенсії - 82:83. Український бігмен, вийшовши зі старту, відіграв 23 хвилини, набрав 8 очок (4/9 двоочкових), зробив 8 підбирань (2 у нападі) та 1 блок-шот при 1 втраті та 5 фолах (РЕ 6).

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов не врятуав Фуенлабраду від домашній поразки в матчі проти Сарагоси (87:88). Капітан нашої національної команди, вийшовши у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 11 очок (4/5 двоочкових, 3/5 штрафних), зібрав 4 підбирання, зробив 2 блок-шота та 1 передачу (РЕ 17).

Важливу перемогу в матчі з сусідами по турнірній таблиці оформив Гіпускоа форварда збірної України В’ячеслава Боброва. Команда нашого легіонера на виїзді перемогла Мурсію - 74:61, а українець за 11 хвилин набрав 4 очка (2/2 двоочкових, 0/1 штрафних) та зробив 1 підбирання при 5 фолах (РЕ 0).

Артем Пустовий вчергове не зіграв за Барселону, яка на виїзді перемогла Гран Канарію і наразі посідає 3 місце з 23 перемогами у 29 матчах Ліги АСВ, Фуенлабрада опустилась на 15 місце (10 перемог/19 поразок), Бреоган посідає 16 сходинку (9 перемог/19 поразок), а Гіпускоа вперше за довгий час залишив останню позицію, піднявшись на 17 місце (9 перемог, 20 поразок).

Читайте: Найкращий сезон в кар’єрі: підсумки виступів Олексія Леня за Атланту

Ізраїльский Бней Герцлія українського захисника Богдана Близнюка у виїзному матчі поступився клубу Хапоель Холон - 85:88. Гравець збірної України отримав лише 7 хвилин ігрового часу, зробив 1 хибну атаку з середньої відстані, 1 підбирання та 1 перехоплення (РЕ 1). Команда Блинзнюка посідає передостаннє 11 місце з 7 перемогами та 23 поразками.

Завершився сезон для українського форварда Максима Корнієнка, Пітешті якого зазнав поразки в третьому матчі 1/4 фіналу плей-оф чемпіонату Румунії, всуху програвши серію Ораді - 87:93 (0:3). Українець, вийшовши з лави, відіграв 16 хвилин, зробив 2 невлучних кидки з середньої дистанції та 1 - з дальної, зробив 1 підбирання та записав до пасиву фол (РЕ -3).

Два матчі минулого тижня провів клуб Крайова українського бігмена Владислава Коренюка, який в першій грі переміг Тімішоару з рахунком 90:78. Українець, вийшовши у старті відіграв 21 хвилину, набрав 10 очок (3/6 двоочкових, 4/4 штрафних), зробив 6 підбирань (5 у нападі) та 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах (РЕ 10).

У четвертій грі серії команда українця програла (78:96), дозволивши суперникові зрівняти рахунок у чвертьфінальному протистоянні (2:2). Коренюк за відведені 18 хвилин додав до активу 5 очок (1/2 двоочкових, 3/4 штрафних), 2 підбирання (1 в нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 фолах (РЕ 7).

Потужний матч у чемпіонаті Угорщини провів бігмен Андрій Агафонов, гра якого не врятувала ЗТЄ від виїзної поразки в матчі проти команди КТЕ-Дюна (95:98). Агафонов, вийшовши у старті, відпрацював на майданчику 31 хвилину, набрав 16 очок (6/7 двоочкових, 4/5 штрафних), зібрав 8 підбирань (4 у нападі) та зробив 3 передачі при 1 фолі та 1 втраті (РЕ 27).

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії