Українці за кордоном: Михайлюк зіграв у плей-оф НБА, Герун оформив черговий дабл-дабл

Cвятослав Михайлюк вперше в цьому сезоні зіграв за Бостон в плей-оф НБА – взяв участь у переможному виїзному матчі проти Майямі 104:84. Бостон повів у серії першого раунду 2:1.

Михайлюк відіграв 1 хвилину, зробивши за цей час 1 підбирання. Загалом для українця це був четвертий матч у постсезоні в кар'єрі.

Володимир Герун допоміг Сендаю виграти у Ібаракі Роботс 96:73 в матчі чемпіонату Японії. Український центровий за 29 хвилин оформив дабл-дабл з 13 очок (5/5 двоочкові, 3/3 штрафні) та 14 підбирань. Також в активі українця 4 передачі, 1 перехоплення при 1 фолі.

Шльонськ завершив перемогою регулярний чемпіонат Польщі і піднявся на 6-е місце. Вдома Шльонськ переміг Ланьцут 98:79, Андрій Войналович зіграв 14 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкові, 0/2 триочкові), зробив 3 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 1 фолі.

Раші несподівано в плей-оф чемпіонату Грузії обіграв переможця регулярного чемпіонату Кутаїсі, вигравши вдома 84:82 (рахунок в серії 2:1 на користь Кутаїсі). Ігор Чумаков за 27 хвилин набрав 12 очок (3/6 двоочкові, 1/4 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 блок-шот при 2 фолах та 2 втратах.

Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви

В чемпіонаті Естонії Рапла вдома обіграла Тал/Тех 77:76 і зрівняла рахунок в чвертьфінальній серії 1:1. Володимир Шевченко за 28 хвилин набрав 8 очок (1/6 двоочкові, 2/5 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу при 3 фолах.

Прєвідза програла перший матч півфінальної серії чемпіонату Словаччині вдома Спішскі Ритьєрі 81:83. Олександр Бєліков за 18 хвилин очок не набрав (не виконав жодного кидка), зробив 3 підбирання, 1 передачу при 3 фолах.

В Чорногоріх Подгоріца виграла у Плєвлі 121:72 в останньому матчі регулярного чемпіонату, який завершила на другому місці. В'ячеслав Петров участі у матчі не брав.