У Чернівцях зіграно матчі туру ВЮБЛ

У Чернівцях відбулися матчі першого туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд дівчат 2007 р.н. у дивізіоні Б.

Чернівецька команда «СЗОШ №22 – StarLife» святкувала успіх в усіх трьох матчах. Спочатку підопічні Руслана Чехімського перемогли команду «Рівненщина – 08» (Рівне) – 39:6, а потім здобула ще дві перемоги. Буковинський колектив переграв ще один рівненський колектив «Рівненщина – 07» - 45:32. Після першої чверті буковинки мали перевагу сім очок. Друга чверть була за баскетболістками Рівного. У третій і четвертій чвертях підопічні господарі майданчику зуміли довести матч до перемоги.

Тур завершувався матчем «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) - ДЮСШ (Нововолинськ). Спочатку гра відбувалася під диктовку буковинок. Після двох чвертей «СЗОШ №22 – StarLife» вигравав з результатом 23:9. На жаль, у третій чверті баскетболістки «СЗОШ №22 – StarLife» набрали лише два очка. Щоправда, наставник чернівецької команди Руслан Чехімський надав шанс проявити себе усім баскетболісткам. У четвертій чверті знову домінував буковинський колектив, який у підсумку святкував перемогу – 37:25.

У першому турі команда Руслана Чехімського досягла максимального результату – три перемоги у трьох матчах. Це, звісно, дає нам надію на подальший вдалий виступ наших землячок.

Результати матчів:
 «Рівненщина-07» (Рівне) – ДЮСШ (Нововолинськ) – 31:25 (8:5,6:4,6:5,11:11)
«СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – «Рівненщина – 08» (Рівне) - 39:6 (16:1,8:0, 8:4, 7:1)
«Рівненщина – 08» (Рівне) - ДЮСШ (Нововолинськ) – 13:34
«Рівненщина – 07» (Рівне) - «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – 32:45 (5:12, 12:9, 7:14, 8:10)
«СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – ДЮСШ (Нововолинськ) – 37: 25 (11:6, 12:3, 2:14, 12:2)

Матчі обслуговували: старший суддя Олександр Тюрін, судді Микита Цуркан і Ростислав Писанчин.

Турнірне становище
«СЗОШ №22 – StarLife» - 6 (3)
«Рівненщина – 07» - 5 (3)
ДЮСШ – 4 (3)
«Рівненщина – 08» - 3 (3)

Наступний тур відбуватиметься 7-9 грудня у Рівному.

У Чернівцях нагородили срібних призерів Першої ліги
Найкращі гравці та тренери Че-Баскета отримали подяки обласної ради
Єлизавета Водовоз: Срджан Радулович багато допомагав під час підготовки юніорської збірної України
Баскетболістка з Чернівців поділилася враженнями від підготовки в складі збірної U-18
ВЮБЛ (юнаки-2005,2006): другий етап дивізіону Б стартував у п’яти містах
Розпочався другий етап змагань ВЮБЛ Дивізіону Б серед команд юнаків 2005 та 2006 р.н.
ВЮБЛ (дівчата-2006): у Мамаївцях найкращий Нововолинськ