Одеса завдала Київ-Баскету другої поразки за тиждень

У другому матчі суботи зустрічалися дебютанти Суперліги Парі-Матч – Одеса на домашньому майданчику приймала Київ-Баскет.

Господарі в дебюті гри заволоділи перевагою, скориставшись невпевненою грою киян в нападі. Команда Євгена Мурзіна припустилася 7 втрат за стартову чверть та гірше за господарів атакувала з гри, як підсумок – закономірні +8 для одеситів після першої чверті.

Нічого не змінилося у малюнку гри і в другій десятихвилинці: одесити продовжували гнути свою лінію і протроху збільшували перевагу. Кращим за пісдумками першої половини матчу став центровий господарів Олександр Тищенко, який ще до великої перерви відзначився 12 очками, 4 підбираннями та 2 передачами, провівший свій найкращий ігровий відрізок у поточному сезоні.

У третій чверті Одеса продовжила домінувати, довівши свою перевагу до 19 очок. Відмінний у нападі відіграв Вітолс, який набрав за десятихвилинку 11 очок. Господарі грали швидше, краще втікали у відриви та рухали м’яч, зберігши 15 балів переваги перед заключною чвертю.

Але, як виявилось, команда Олега Юшкіна занадто рано повірила в свій успіх. Кияни скористалися втратою концентрації суперника, зумівши спочатку скоротити відставання до 7 очок за 3,5 хвилини до кінця матчу, а після влучного триочкового від Кріка залишили лише 3 бали від переваги суперника за 2 хвилини до кінця матчу.

Однак довести свій кабмек до завершення команда Мурзіна не зуміла: Щепкін на початку останньої хвилини матчу забив ефектний данк с фолом і, реалізувавши штрафний, повернув своїй команді 6 очок переваги. Одесити втримали перевагу і довели матч хоч і до нервової, але, що головне, перемоги – 89:79.

MVP цього матчу можна назвати Олександра Тищенка, який до 14 очок додав 8 підбирань (4 на чужому щиті), 6 передач та 3 перехоплення, а рейтинг його ефективності склав 24 бали. У гостей свій поки що найкращий матч в сезоні провів новачок В’ячеслав Петров, який, вийшовши з лави, за 15 хвилин набрав 16 очок, зробив 4 підбирання та 3 блок-шоти (РЕ +19).

Суперліга Парі-Матч. Третій тур

Одеса, СК Одеса

Одеса - Київ-Баскет 89:79 (20:12, 24:18, 24:23, 21:26)

Одеса: Вітолс 20 + 5 передач - 6 втрат, Прокопенко 2, Бєліков 18, Хелманіс 5, Тищенко 14 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення - 4 втрати - старт; Пустозвонов 12 + 5 підбирань, Шеляковс 11 + 6 підбирань, Щепкін 5, Новіков 2

Київ-Баскет: Горобченко 4, Луценко 8 + 5 передач, Крутоус 18, Сандул 12 + 5 підбирань, Мангано 5 + 10 підбирань - старт; Петров 16 + 3 блок-шота, Крік 7 + 4 втрати, Носков 5, Челован 4

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.