БК Чернігів успішно розпочав домашній сезон у Першій лізі

Баскетбольний клуб Чернігів вдало провів перші домашні матчі в рамках Першої ліги чоловічого чемпіонату України з баскетболу.

На своєму паркеті чернігівці приймали Рівне-2 (Рівне) та в першому матчі перемогли 62:57 (найрезультативнішим гравцем Чернігова став Олег Овчаренко, на рахунку якого 18 очок), інформує Деснянська Правда.

Більш напружено склався другий матч. До кінцівки лідерами підходили рівненці, однак за 1 хвилину та 9 секунд до закінчення четвертої чверті Артур Квач вивів свою команду вперед – 62:61, а в атаці у відповідь не влучив Владислав Жуковський із Рівного-2. Шанс заспокоїти гру проґавив Володимир Чехун: із двох штрафних важкий форвард чернігівців не реалізував жодного.

Вирішальні ж очки в матчі набрав Денис Заворотний, який відзначився у швидкому відриві – 64:61. Утім, інтрига в цьому протистоянні зберігалася до останнього моменту: за 8,08 секунди до кінця чверті п’ятий фол отримав основний захисник Чернігова Денис Солодовніков, місце якого зайняв юний Родіон Приходько. Артем Артенюк мав змогу перевести гру в овертайм, однак 16-річний форвард не влучив у кільце. 64:61 – перемога Чернігова.

– Ми хотіли показати ту гру, якої ми очікуємо від своїх хлопців. Наша команда молода. Трохи не вистачає досвіду, хоча є велике бажання. Саме цього досвіду нам, на жаль, і забракло, – зазначив тренер Рівного-2 Олег Сотник. – Наша головна мета – підготовка гравців, які поповнюватимуть нашу команду Вищої ліги. Хотілося б і в чемпіонаті зайняти місце якомога вище. Ми ставимо завдання потрапити до четвірки.

Результатом ми задоволені. Вийшли два непрості матчі. У першій грі ми одержали більш упевнену перемогу. У другому ж матчі не могли розраховувати на двох гравців стартового складу – Олег Овчаренко та Богдан Нагорний отримали травми в першій зустрічі з Рівним-2.

Ускладнило ситуацію те, що у третій чверті три наші гравці мали по 4 фоли (після 5-го фолу баскетболіст закінчує матч. – Прим.). Але, тим не менш, хлопці проявили характер. Приємно, що вдома ми здобули дві перемоги. Вони важливі, щоб відчувати впевненість. Хочемо подякувати вболівальникам, які нас підтримували, – підбив підсумки домашнього туру головний тренер БК Чернігів Ігор Саченко.

Цікаво, що після чотирьох матчів цього року в активі чернігівців уже більше перемог, ніж за підсумками всього сезону 2018/19: рік тому у 20 матчах Чернігів потерпів 18 поразок та одержав лише 2 перемоги. Цьогоріч після двох турів чернігівці мають 3 перемоги за однієї поразки та є одними з лідерів групи 1.

Визначено символічну збірну сезону Першої ліги
Фіналом восьми у Рівному завершився сезон Першої ліги 2023/24.
Шкондя – MVP сезону Першої ліги, Поносов та Сидоренко отримали індивідуальні нагороди
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону Першої ліги
Вінниця в фіналі Першої ліги обіграла Рівне: фотогалерея
Дивіться фотогалерею фінального матчу Фіналу восьми Першої ліги
Полтава виграла бронзові нагороди Першої ліги: фотогалерея
В бронзовому фіналі полтавські баскетболісти обіграли Хмельницький-2
БК Вінниця виграв Фінал восьми Першої ліги
Вінницька команда за весь сезон поступилась лише одного разу.
Фінал восьми Першої ліги: відеотрансляція матчів 28 квітня
Відео28.04.2024
Дивіться матчі третьго ігрового дня Фіналу восьми Першої ліги
БІПА-2 завершила сезон Першої ліги п’ятою, ЧЕ-Баскет виграв матч за 7 місце: фото
Визначена символічна збірна та MVP 13-го ігрового тижня Першої ліги
Матчами в Хмельницькому та Чернівцях завершився другий етап регулярного чемпіонату Вищої ліги.
Перша ліга: Вінниця та Хмельницький-2 виграли групи другого етапу