Прізвище та ім’я Категорія Місто
БІДА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
БОРСУК ІГОР ІВАНОВИЧ1 (перша)Суми
ДЕЛІБАЛТ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Одеса
ДОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧФІБАКиїв
ЗАЩУК СЕРГІЙ ГЕННАДІЙОВИЧФІБАКиїв
ІСАЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧФІБАКиїв
МЕЛЬНИК Нікіта МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
НАГОРНИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧФІБАЧеркаси
ОПАРІН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ПАРНАК РОСТИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
ПЕДЬЄВ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧФІБАОдеса
ПОВОРОЗНЮК ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧФІБАХмельницький
РАЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
РИЖИК БОРИС РОМАНОВИЧФІБАКиїв
СЛЮСАР В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧФІБАЮжне
ТЕЛЬЧАРОВ ЕДУАРД АНАТОЛІЙОВИЧ1Запоріжжя
ТИСЛЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧФІБАКиїв
ХОМЕНКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
ЧАЙКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧФІБАМиколаїв
ЩЕРБАК ЮРІЙ ІГОРОВИЧФІБАКиїв
Прізвище та ім’я Категорія Місто
БУХАНЕВИЧ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ НАЦІОНАЛЬНАРівне
ЗОЗУЛЯ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХарків
РИЖИК РОМАН СЕРГІЙОВИЧФІБАКиїв

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АНТОНЮК ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
БОВСУНЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Рівне
ВІТЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Київ
ВОЙНАРОВСЬКИЙ ЛЕОНІД ГЕННАДІЙОВИЧ1 (перша)Черкаси
ВОРОБЙОВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ1 (перша)Маріуполь
ГЕРАСЬКІН МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Київ
ГОПЕЙ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Київ
ГОПЕЙ АЛІНА МИХАЙЛІВНА1 (перша)Київ
ГУСАКОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ1 (перша)Житомир
ДЕРБЕНЦЕВ ЄГОР БОРИСОВИЧ1 (перша)Київ
ДУГІНОВА ГАННА СЕРГІЇВНА1 (перша)Харків
ДУСЬ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ЄЛЬШОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Українка
ІВАНИНА АНТОН ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
ІССІ ЯШАМ .1 (перша)Харків
КІКОТЬ ВЛАДИСЛАВ ЕДУАРДОВИЧ1 (перша)Маріуполь
КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Київ
КОРНУТА ПЕТРО ІВАНОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
КОРОСТИЛЬОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ1 (перша)Миколаїв
КУБАШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ1 (перша)Київ
ЛИТВИН АННА РУСЛАНІВНА1 (перша)Черкаси
ЛЯШЕНКО АРТЕМ ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Київ
МЕЛАШИЧ ІГОР ЛЬВОВИЧ1 (перша)Харків
МЕНЬКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ1 (перша)Рівне
МИРОНЧИК ВАЛЕНТИН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Дніпро
МИХАЙЛОВ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
МУРАШКО ЯРОСЛАВ ОЛЕКСІЙОВИЧ1 (перша)Білогородка
НЕДОСТУП РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
НЕСТЕРОВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Київ
ПОДТИКАН МИКИТА ПЕТРОВИЧ1 (перша)Харків
ПОМЕРАНЦЕВ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Южне
ПОПОВ ВАДИМ ВІКТОРОВИЧ1 (перша)Одеса
РАЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Миколаїв
РАСКІН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ1 (перша)Тернопіль
РЕДЮК ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
РУЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧФІБАКиїв
РУЧКІН ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Миколаїв
САЛО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Харків
САЛЬНІКОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХерсон
СЕРЕДНЯ СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА1 (перша)Херсон
СІРИЙ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Хмельницький
СОБОЛЕВСЬКИЙ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
СОЛОВЙОВ АНТОН ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Дніпро
ТИМОЩУК ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Запоріжжя
ТИХОНОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХарків
ТОМІН АЛІНА ГРИГОРІВНА1 (перша)Івано-Франківськ
ТРУШ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Рівне
ФАМАРЕ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА1 (перша)Суми
ФЕДОРЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Новомосковськ
ФЕДОРЧЕНКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Суми
ШУЛЯК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Хмельницький
ЮРКІВ ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ1 (перша)Тернопіль
ЮХИМОВА ГАННА АНАТОЛІВНА1 (перша)Хмельницький

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
ГУСАКОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ФЕЛІКСОВИЧ1 (перша)Житомир
ДРАГАН ПЕТРО ПАВЛОВИЧНАЦІОНАЛЬНАЗапоріжжя
ЄВСТРАТЬЄВ ЛЕОНІД ІВАНОВИЧ1 (перша)Біла Церква
МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАЗапоріжжя
МИХАЙЛЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
СТЕЦЕНКО БОГДАН СТАНІСЛАВОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ТКАЧУК ПЕТРО ПИЛИПОВИЧНАЦІОНАЛЬНАЗапоріжжя
ХОМЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА1 (перша)Миколаїв
ЧЕРНЕГА ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАВознесенськ

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АБРАМОВИЧ ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Київ
АГИШЕВ В'ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Харків
БАБИК ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ2 (друга)Київ
БАСЕНКО АНДРІЙ ГРИГОРОВИЧ2 (друга)Суми
БЕРХІН ДМИТРО ГЕННАДІЄВИЧ2Дніпро
БУГАЄВСЬКА ЕММА АНДРІЇВНА2 (друга)Рівне
ВАРГА ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ2 (друга)Ужгород
ВАРЕЛДЖАН СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Львів
ВДОВЕНКО ІЛЛЯ ВАЛЕРІЙОВИЧ 2 (друга)Київ
ВЕЛИЧКО ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕКСАНДРІВНА2 (друга)Запоріжжя
ВІТКІВСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Переяслав-Хмельницький
ВЛАСЕНКО НАЗАР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ГНЕНЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ2Хмельницький
ГОЛОВКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Львів
ГРУБНИК ВІТАЛІЙ ВАДИМОВИЧ2 (друга)Харків
ДІБЕРТ АНАСТАСІЯ ПАВЛІВНА2 (друга)Вінниця
ДУБОВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА2 (друга)Дніпро
ЗАКІРОВ ВЛАДИСЛАВ РУСЛАНОВИЧ2 (друга)Одеса
ЗДИРКА МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ЗІЛІНСЬКИЙ ІЛЛЯ ЛЕОНІДОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
ІВАНОВ КОСТЯНТИН ВАЛЕРІЙОВИЧ 2 (друга)Київ
ІВАЩЕНКО ІГОР ЮРІЙОВИЧ2 (друга)Дніпро
ІВЧЕНКО АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Черкаси
КАПЕЛЯН БОГДАН РОМАНОВИЧ2 (друга)Львів
КОВАЛЬ ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА2 (друга)Рівне
КОЖУШКО ЯРОСЛАВ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Переяслав
КОЗАНЧУК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ2 (друга)Вінниця
КОЗАЧОК ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Рівне
КОЧКА ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ 2 (друга)Чернігів
КРАВЕЦЬ МАКСИМ ПЕТРОВИЧ2 (друга)Полтава
КРАСЮК МИКИТА ВАДИМОВИЧ2 (друга)Дніпро
КРИВУН ЮРІЙ ІГОРОВИЧ 2 (друга)Івано-Франківськ
КУШНІР МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ2 (друга)Світловодськ
ЛАХОВИЧ СОФІЯ ЗОРЕСЛАВІВНА2 (друга)Рівне
ЛИКОВ ЄВГЕН ЕДУАРДОВИЧ2 (друга)Харків
ЛИПКО РОМАН РУСЛАНОВИЧ2 (друга)Миколаїв
ЛОНЮК МАРКО ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
МАКАРЕНКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ1Київ
МАКАРОВА ІЯ РУСЛАНІВНА2 (друга)Херсон
МАЛАФЄЄВА МАРИНА ВАСИЛІВНА2 (друга)Миколаїв
МАНЬКО ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ2 (друга)Полтава
МУДРИЦЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА2 (друга)Вінниця
НЕВЕЧЕРЯ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Київ
НЕМЧЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Запоріжжя
ОВЧАРЕНКО ОЛЕГ ІГОРОВИЧ2 (друга)Чернігів
ОРЛОВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Суми
ПАНАСЮК ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ2Луцьк
ПАНЬКІНА КСЕНІЯ ЄВГЕНІВНА2 (друга)Одеса
ПОГОРЄЛОВ ІЛЛЯ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Дніпро
ПОДОЛИННИЙ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ2 (друга)Вінниця
ПОЛОЗ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Херсон
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕНИС ТИМОФІЙОВИЧ2Полтава
ПОПОВ ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Харків
ПРИХОДЬКО РОДІОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Чернігів
ПУСТОВАЛОВ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Черкаси
РЕДЮК КАТЕРИНА ЮРІЇВНА 2 (друга)Івано-Франківськ
РИКУНОВ ДАНИЛО ПЕТРОВИЧ2 (друга)Одеса
РУДАКОВ ГЛІБ КОСТЯНТИНОВИЧ2 (друга)Черкаси
РУДИК МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ2 (друга)Одеса
СЛОБОДЯНЮК СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ 2 (друга)Вінниця
СОВА АНТОН АНДРІЙОВИЧ2 (друга)Рівне
СОЛОВЕЙ ІГОР РУСЛАНОВИЧ2Одеса
СОЛОДОВНИКОВ ДЕНИС ОЛЕКСІЙОВИЧ2 (друга)Чернігів
СТАШУК МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Київ
ТОДУРОВ ЄВГЕН ВАЛЕРІЙОВИЧ2Харків
УСОВА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 2 (друга)Одеса
ФЕДОРІВ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
ФОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ2Дніпро
ФОМЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ2Київ
ХОМ'ЮК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ2Луцьк
ШЕЛУДЬКО ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ2 (друга)Харків
ЯКОВЕНКО АРТУР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Харків

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
Estafeta