Збірна України дала бій Бельгії, але поступилася більш досвідченому супернику

Підопічні Срджана Радуловича боролися до кінця, але поступилися - 65:87.

Хід матчу

Матч для українок розпочався важко. За стартові 2 хвилини бельгійки зробили ривок +9, виграли 4 підбирання і виконали 3 передачі. На все це наші дівчата відповіли трьома пострілами з нульовим відсотком реалізації та одним підбиранням.  Та опісля, стартове хвилювання зникло і підопічні Срджана Радуловича зачепилися за суперниць і піти у космічний відрив їм не дозволили. За 14 секунд до кінця 10-хвилинки, Любінець двома штрафними, скоротила відставання до стартового у 9 очок. Проте, на контратаці, майже в унісон з сиреною, Кім Местдах поклала триочковий і збільшила перевагу Бельгії до +12.

У наступній 10-хвилинці дівчата зрозуміли, що все можливо і пішли вперед. Програвши в першій чверті на підбираннях – 4 проти 12, у другій, українки виграли боротьбу під щитами  - 12 проти 10. Також наші дівчата обійшли суперниць за передачами – 10 проти 9, тоді як у першій чверті програли – 4 проти 7.  Чудово себе показала дебютантка Дарія Дубнюк, яка на той момент провела на майданчику 10 хвилин і набрала 10 очок. Також, в лідери серед обох команд вибилася Аліна Ягупова з 13-ма пунктами в активі. Це дозволило перемогти у чверті 20-16 і піти на велику перерву з відставанням у 8 балів.

Третя чверть розпочалася з двоочкового і влучного штрафного від Людмили Науменко. Та на жаль, підхопити її починання не вдалося. Чверть вийшла досить нервовою, в середині відрізку команди не закидали 2 з половиною хвилини. Як підсумок 10-12 у чверті та перевага бельгійок +10 перед заключною частиною.

Аліна Ягупова продовжувала феєрити. Капітанка збірної України провела на паркеті 39 хвилин і набрала 32 очка, зробила 7 підбирань та 7 передач. Індивідуально вона переграла всіх, проте, на командний результат це не вплинуло. Як підсумок, поразка – 65:87.

Чемпіонат Європи-2021

Жінки. Кваліфікація. Група G

14 листопада

Одівелаш. Португалія. 20:00

Україна – Бельгія – 65:87  (17:29, 20:16, 10:12, 18:30)

Україна: Ягупова 32 очок + 7 підбирань + 7 передач, Любінець 12 очок + 6 підбирань + 1 передач, Науменко 7 очок + 7 підбирань + 1 передач, Дацько 4 очок + 4 підбирань, Дубнюк 10 очок + 1 підбирань

Бельгія: Деларе 4 очок + 3 підбирань + 5 передач, Массей 15 очок + 12 підбирань + 2 передач, Местдах 11 очок + 4 підбирань + 5 передач, Раман 14 очок + 14 підбирань + 3 передач, Ванлу 7 очок, Аллеманд 18 очок + 3 підбирань + 4 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Софія Пеландер: Фінляндія розраховує на перемогу проти України
Жіночі національні збірні зіграють заключні матчі кваліфікації чемпіонату Європи
Фенербахче Ягупової переміг Чукурову Науменко в чемпіонаті Туреччини
Дербі українських збірниць в матчі турецького чемпіонату не вийшло
Подбайте про подарунок до Нового Року
ФБУ пропонує вболівальникам баскетбольний календар на 2021 рік
Півтора роки у керма жіночої збірної України: підсумкове інтерв'ю з Срджаном Радуловичем
Головний тренер Чайки та національної жіночої команди - про Суперлігу та відбір на Євробаскет-2021
Аліна Ягупова продовжить кар’єру в Фенербахче
Лідерка збірної України повернулася до турецького граунду
Результативна Ягупова допомогла команді здобути розгромну перемогу
Капітан збірної України зробила дабл-дабл у матчі чемпіонату Туреччини
ЄвроБаскет-2021: розклад вирішальних матчів відбору
Жіноча збірна України зіграє на початку лютого вирішальні матчі кваліфікації чемпіонату Європи
Українка Юркевичус зробила вражаючий дабл-дабл в чемпіонаті Італії
Наша баскетболістка допомогла команді вибороти першу перемогу в сезоні
Вінтертур української збірниці Яцковець не пробився до Єврокубка
У кваліфікації швейцарці поступилися французькій команді Сент-Аман
Матозінюш – місце вирішальної битви збірної України
Жіноча національна збірна України завершить в Португалії кваліфікацію ЄвроБаскета-2021 року
Організатори розпочали продаж квитків на ЄвроБаскет-2021
Жіноча національна збірна України продовжує боротьбу за вихід у фінальний турнір чемпіонату Європи