Всі категорії новин
Володимир Конєв: Персональні нагороди ніколи не були визначальними, але приємно коли твою роботу відзначають

Володимир Конєв: Персональні нагороди ніколи не були визначальними, але приємно коли твою роботу відзначають

Найкращий гравець січня в Суперлізі Favbet Володимир Конєв в інтервʼю пресслужбі ФБУ розповів про сезон із Дніпром та поділився очікуваннями від майбутніх матчів збірної України у відборі на чемпіонат Європи-2025.

Наскільки важливі для тебе індивідуальні нагороди?

- Нагороди ніколи не були для мене якимось визначальним фактором — результат команди завжди на першому місці. Але приємно, коли твою роботу відзначають і це лише надихає продовжувати показувати гарну гру.

Завдяки чому тобі вдається продовжувати грати на високому рівні та демонструвати стабільну гру?

- Моя основна мотивація не змінюється: коли я прийшов у баскетбол, я прийшов заради цієї гри. Я люблю перемагати, отримувати задоволення від гри. Це не змінюється і поки у мене є цей вогонь, я буду продовжувати грати на максимумі.

Читайте: Володимир Конєв — MVP січня в Суперлізі Favbet

Чим цей сезон у складі Дніпра відрізняється від попереднього для команди та для тебе персонально?

- Звичайно, цей сезон відрізняється в першу чергу через те, що ми брали участь у Єврокубках. На жаль, ми надовго втратили двох гравців (Колдомасов та Тарасенко — ред.), які вибули до кінця сезону. Плюс із нами з початку сезону не було Романа Бондарчука, який лише нещодавно повернувся до команди та продовжує набирати форму. Але сказати, що у нас якось змінився малюнок гри я за великим рахунком не можу. Принципи залишились ті самі, тренер теж.

Що стосується рівня Суперліги, то мабуть в минулому сезоні було трохи більше легіонерів у чемпіонаті і моментами була дуже напружена боротьба. В цьому сезоні може десь цього не вистачає, але все одно вистачає близьких, напружених матчів і я думаю, що на нас очікує ще багато цікавих протистоянь, а головне — попереду плей-оф.

Завдяки чому вдається не втрачати мотивацію, коли твоя команда постійно перемагає?

- Тут є ряд факторів: по-перше, це фани, які приходять на ігри. В Дніпрі постійно заповнені трибуни, багато дітей приходять на ігри. Завжди хочеться показувати найкращу гру, тому це мотивація номер один. Ну і звичайно тренер не дає нам розслабитись. Йому, як і будь-якому іншому тренеру, завжди є чим бути незадоволеним, він завжди бачить, що ми можемо покращити і над чим маємо продовжувати працювати.

Читайте: Визначився розширений склад збірної України на матчі проти Словенії та Португалії

Наскільки важливим був для команди виступ в Кубку Європи ФІБА?

- Дуже важливий досвід. Ті хлопці, які не брали участі в такого рода турнірах, відчули, що це таке, відчули рівень боротьби, відчули швидкість прийняття рішень. Гравець, який хоче прогресувати, навіть програючи там, стає кращим. Перемоги не роблять нас сильнішими, сильнішими роблять поразки. Тож для молодих та інших гравців, які раніше не грали в єврокубках, це був крутий досвід.

Говорячи про молодих гравців, твій партнер по Дніпру Данііл Сипало в листопаді отримав перший виклик до національної збірної. Як на ньому позначився цей досвід?

- Він багато працював індивідуально, зокрема із Олександром Волковим. Поспостерігав за гравцями, які грають на його позиції — в першу чергу за Артемом Пустовим, який має колосальний досвід. І, впевнений, він отримав нові знання від тепер вже колишнього головного тренера збірної, у якого своє бачення гри, багато своїх вимог, які неможливо засвоїти за такий короткий строк. Але впевнений, що це важливий досвід для Данііла і сподіваюсь, що надалі він лише продовжуватиме прогресувати та в майбутньому стане одним із лідерів збірної.

На наступне вікно до збірної поїдуть три гравці Суперліги — до тебе та Сипала приєднається дебютант Михайло Бублик із Кривбаса. Чи став для тебе неочікуваним його виклик?

- Ця ситуація зайвий раз продемонструвала, що гравці Суперліги однозначно можуть розраховувати розраховувати на виклик у національну команду. Якщо грати так агресивно, як в цьому сезоні грає Міша, то у всіх буде шанс. Але мабуть, так, я не очікував, що він так швидко отримає виклик, але своєю роботою, агресивністю, бажанням він довів, що заслуговує на це. Це точно великий плюс для нього. 

Підтримай збірну у відборі на чемпіонат Європи: стартував продаж квитків на матч проти Словенії

Як відреагував на зміну головного тренера, наскільки вона стала неочікуваною для тебе?

- Насправді дуже неочікуваною, адже я думав, що Віталій Степановський допрацює цей відбірковий турнір, плюс в ФБУ говорили, що в нього є кредит довіри. В роздягальні після матчу з Ізраїлем ми говорили, що програли всі разом — і тренери, і гравці. Тому це стало сюрпризом.

Як на твою думку зміниться гра команди з Айнарсом Багатскісом?

- Якщо порівнювати цих тренерів, то в Айнарса буде більше свободи на майданчику. Він завжди хоче розкривати в гравцях відчуття задоволення від гри і щоб в цьому стані гравець віддавав на майданчику всі сили. Буде традиційний для Багатскіса швидкий баскетбол, подивимось, які нововведення можуть бути. Але треба розуміти, що часу небагато і в нас є тільки два матчі, тож навряд варто чекати на великі зміни.

Як вважаєш, чому не вдалося досягти позитивного результату в матчах із Ізраїлем і що треба виправити перед іграмии зі Словенією та Португалією?

- З Ізраїлем ми погано захистились один в один. У них насправді були талановиті гравці на тому вікні, плюс їм дуже допоміг в нападі американський захисник (Керрінгтон - ред.), окрім того добре зіграли молоді Мадар, Соркін та Сараф. Нам, в свою чергу, десь не вистачило ротації в передній лінії, де багато грав Артем Пустовий. Десь можна було зіграти дисциплінованіше… Все, як завжди, складається з дрібниць.

В майбутніх матчах ми маємо зіграти краще, почати з захисту — тільки так можна обіграти словенців. Вони вміють набирати очки, грають командно, що і ми маємо зробити. Зіграти один за одного, зіграти уважно та дисципліновано та отримати позитивний результат.

Новини по темі
Турнірна ситуація в Суперлізі Favbet перед заключним туром в Дніпрі та Черкасах
Турнірна ситуація в Суперлізі Favbet перед заключним туром в Дніпрі та Черкасах
Попереду вісім матчів, якими буде завершено регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи в домашній грі здолали Прикарпаття-Говерлу: відео коментарів
Відео22.03.2025
Черкаські Мавпи в домашній грі здолали Прикарпаття-Говерлу: відео коментарів
Гравців та тренери команд — про гру, яка завершилася перемогою господарів
Черкаські Мавпи втретє в сезоні перемогли Прикарпаття-Говерлу
Черкаські Мавпи втретє в сезоні перемогли Прикарпаття-Говерлу
Команда Дмитра Нагорного виграла домашній матч
Черкаські Мавпи — Прикарпаття-Говерла: відеотрансляція матчу Суперліги Favbet 22 березня
Відео22.03.2025
Черкаські Мавпи — Прикарпаття-Говерла: відеотрансляція матчу Суперліги Favbet 22 березня
Дивіться перенесений матч регулярного чемпіонату в Черкасах
Прикарпаття-Говерла переграла Кривбас: хайлайти матчу Суперліги Favbet 21 березня
Прикарпаття-Говерла переграла Кривбас: хайлайти матчу Суперліги Favbet 21 березня
Дивіться яскраві моменти матчу Прикарпаття-Говерла — Кривбас у Черкасах
Прикарпаття-Говерла в результативному матчі обіграла Кривбас
Прикарпаття-Говерла в результативному матчі обіграла Кривбас
Підопічні Євгена Мурзіна в найрезультативнішому для себе матчі сезону здобули п’яту перемогу
Андрій Хохоник: Якщо битимемося всі 40 хвилин – у нас будуть шанси
Андрій Хохоник: Якщо битимемося всі 40 хвилин – у нас будуть шанси
Захисник БК Запоріжжя розповів про суперника у плейоф, фізичне та ментальне навантаження протягом сезону
Дмитро Забірченко: У нас були плани підсилитись легіонером
Дмитро Забірченко: У нас були плани підсилитись легіонером
Наставник Київ-Баскета розповів про підготовку до останнього туру та плейоф
Дніпро обіграв Прикарпаття-Говерлу в перенесеному матчі: хайлайти Суперліги Favbet 16 березня
Дніпро обіграв Прикарпаття-Говерлу в перенесеному матчі: хайлайти Суперліги Favbet 16 березня
Дивіться кращі моменти матчу між Прикарпаття-Говерлою та Дніпром
Дніпро переміг Прикарпаття-Говерлу в Івано-Франківську
Дніпро переміг Прикарпаття-Говерлу в Івано-Франківську
Чемпіони України втретє в сезоні здолали команду Євгена Мурзіна
Дніпро втретє в сезоні здолав Прикарпаття-Говерлу: відео коментарів
Відео16.03.2025
Дніпро втретє в сезоні здолав Прикарпаття-Говерлу: відео коментарів
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою чемпіонів України
Прикарпаття-Говерла — Дніпро: відеотрансляція Суперліги Favbet 16 березня
Відео16.03.2025
Прикарпаття-Говерла — Дніпро: відеотрансляція Суперліги Favbet 16 березня
Дивіться перенесений матч регулярного чемпіонату
Сергій Кузнецов: Фізично до матчу з Дніпром команда готова
Сергій Кузнецов: Фізично до матчу з Дніпром команда готова
Прикарпаття-Говерла готується до зустрічі з лідером чемпіонату
Відео хайлайтів MVP одинадцятого тижня Суперліги Favbet Крана Морріса Вільямсона
Відео хайлайтів MVP одинадцятого тижня Суперліги Favbet Крана Морріса Вільямсона
Легіонер Рівного допоміг своїй команді здобути дві перемоги в Луцьку
Плейоф Суперліги Favbet розпочнеться 1 квітня
Плейоф Суперліги Favbet розпочнеться 1 квітня
Усі серії плей-оф Суперліги пройдуть у форматі до двох перемог однієї з команд.
Феєрія від гравців Рівного — в топ-10 моментів тижня Суперліги Favbet
Феєрія від гравців Рівного — в топ-10 моментів тижня Суперліги Favbet
До вашої уваги десятка кращих моментів за підсумком зіграних матчів
Род Браун: У фіналі Кубка України всі повинні вийти показати свій найкращий баскетбол
Род Браун: У фіналі Кубка України всі повинні вийти показати свій найкращий баскетбол
Легіонер Рівного розповів про життя в Рівному, Фінал Кубку України, плейоф.
Favbet
voda ua
swift