Ронен Гінзбург: Здобути першу перемогу з командою в Лізі чемпіонів - неймовірні відчуття

Головний тренер Прометея Ронен Гінзбург та наставник Динамо Сассарі Деміс Кавіна прокоментували результат гри Ліги чемпіонів між командами, що завершилась перемогою українського клубу.

"Історична перемога для Прометея. Команда існує 2-3 роки, тож обіграти такий клуб як Сассарі на виїзді - історичне досягнення. У першій половині не впізнав своєї команди. Перші 15 хвилин ми думали про напад, але погано грали у захисті. Різниця доходила до -16. За 2-3 хвилини до перерви стали грати краще. У другій половині на майданчик із роздягальні вийшла зовсім інша команда. Чудово грали у захисті. Дозволили супернику набрати близько 30 очок за половину та проявили характер.

Гравці чудово виклалися. Я підтримую їх і вважаю, що вони зробили чудову роботу. Здобути першу перемогу з командою в Лізі чемпіонів – неймовірні відчуття. Але ми йдемо від гри до гри. Далі у нас два складні виїзди до Німеччини та Іспанії. Ця перемога дозволить нам боротися за друге місце до останніх турів. Вважаю, що наша група найскладніша у Лізі чемпіонів", - відмітив Гінзбург.

"Ми провели найкращі 15 хвилин у першій половині. Найбільша помилка сьогодні – ми дозволили Прометею швидко повернутися в гру. За останню хвилину другої чверті та на початку третьої ми пропустили ривок 0:10, що змінило хід гри. Ми втратили впевненість, а суперник навпаки додав у цьому аспекті.

Наприкінці робили неточні кидки, але ключові помилки були у захисті. Розігруючі Прометея провели відмінну гру. Вони мають класне бачення майданчика. Вони знаходили партнерів у зручних позиціях, потрапляли важливі кидки самі. В кінці першої половини ми грали не з тією енергією, яка була на початку. Була перевага +16, але дозволили Прометею дуже швидко повернутися у гру", - заявив Деміс Кавіна.

Прометей у топ-16 Ліги чемпіонів: суперники та календар наступних матчів
Наступну гру чемпіон України проведе вже наступного тижня
Прометей пробився до топ-16 Ліги чемпіонів!
Українська команда впевнено переграла на виїзді Хапоель та пройшла в наступне коло змагань
Прометей здобув історичну перемогу над Хапоелем: хайлайти матчу Ліги чемпіонів
Дивіться кращі моменти зустрічі Хапоель - Прометей в плей-ін Ліги чемпіонів, що відбулась 27 січня
Міленко Богічевич: Це дуже велика перемога для нашого молодого клубу
Наставники та гравці Прометея і Хапоеля прокоментували результат гри Ліги чемпіонів