Всі категорії новин
Перша ліга: розклад матчів 8-10 грудня

Перша ліга: розклад матчів 8-10 грудня

Цього тижня регулярний чемпіонат Першої ліги у чоловіків продовжиться матчами у Рівному, Кременчуці та Южному.

В групі 1, яка збереться у Рівному, лідирує Ужгород з 6 перемогами в 7 матчах, за ним Старий Луцьк та Рівне-2 з чотирма перемогами в семи матчах, на одну перемогу від них відстає ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ, тоді як Тернопіль йде з однією перемогою. ЧЕ-Баскет зіграє три матчі за три дні проти команд, які йдуть вище нього в чемпіонаті. Цікавим також буде в останній день матч між другими командами Старого Луцька та Рівного.

Визначена символічна збірна та MVP четвертого ігрового тижня Першої ліги

Южне прийме повноцінний бабл чоловічих команд вперше після початку повномасштабного вторгнення. Тут зіграють команди Групи 2. Вінниця залишається єдиною командою Першої ліги, яка йде без поразок, далі йдуть Хмельницький-2 та БІПА-2, які між собою зіграють в третій ігровий день.

Команди групи 3 зберуться у Кременчуці. В цій групі лише Інваспорт має негативний баланс перемог і поразок, тоді як решта команд зберігають шанси на перше місце в групі. Хоча перемога дніпровської команди над Черніговом показує, що і Інваспорт не збирається миритись зі статусом останньої команди.

До вашої уваги календар матчів Першої ліги на 8-10 грудня:

П'ятниця, 8 грудня

15:00 НУФВСУ-2 – БК Вінниця
16:00 Playmaker-збірна м.Києва – Полтава
16:00 Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1 – Тернопіль-ДЮСШ
17:30 Житомир Політехніка – БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2
18:30 KREMENCHUK-PUSH TEAM– Чернігів-ШВСМ
18:30 ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ (Чернівці) – Рівне-ОСДЮСШОР

Субота, 9 грудня

11:00 Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1 – ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ (Чернівці)
11:00 Житомир Політехніка – НУФВСУ-2
13:00 Playmaker-збірна м.Києва – Чернігів-ШВСМ
13:30 Тернопіль-ДЮСШ – Ужгород
14:00 БК Вінниця – БК Хмельницький-2
15:30 KREMENCHUK-PUSH TEAM – Інваспорт-СДЮСШОР-5 (Дніпро) –

Неділя, 10 грудня

10:00 Playmaker-збірна м.Києва – KREMENCHUK-PUSH TEAM
10:00 ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ (Чернівці) – Ужгород
10:00 БК Вінниця – Житомир Політехніка
12:30 Полтава – Інваспорт-СДЮСШОР-5 (Дніпро)
12:30 Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1 – Рівне-ОСДЮСШОР
12:30 БК Хмельницький-2 – БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2

Відповідно до формату, на першому етапі команди у форматі "баблів" грають у чотири кола, після чого краща вісімка команд спершу зіграє груповий етап у двох квартетах, а потім вони розіграють медалі у Фіналі восьми.

Трансляція матчів Першої ліги буде доступна на сайті ФБУ.

Новини по темі
Інваспорт обіграв PLAYMAKER-збірну м.Києва в матчі Першої ліги
Інваспорт обіграв PLAYMAKER-збірну м.Києва в матчі Першої ліги
Столична команда втратила шанси на вихід до топ-8 Першої ліги
Перша ліга: відеотрансляція матчу 29 лютого
Відео29.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчу 29 лютого
Дивіться матчі регулярного чемпіонату Першої ліги
Визначена символічна збірна та MVP десятого ігрового тижня Першої ліги
Визначена символічна збірна та MVP десятого ігрового тижня Першої ліги
В Першій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату
Перша ліга: відеотрансляція матчів 25 лютого
Відео25.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 25 лютого
Дивіться матчі регулярного чемпіонату Першої ліги
Перша ліга: Рівне-2 обіграв Тернопіль, Ужгород здолав Старий Луцьк-2
Перша ліга: Рівне-2 обіграв Тернопіль, Ужгород здолав Старий Луцьк-2
Результати матчів регулярного чемпіонату Першої ліги
Перша ліга: відеотрансляція матчів 24 лютого
Відео24.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 24 лютого
Дивіться матчі регулярного чемпіонату Першої ліги
Перша ліга: розклад матчів 24-25 лютого
Перша ліга: розклад матчів 24-25 лютого
Регулярний чемпіонат Першої ліги продовжиться матчами у Рівному
Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня Першої ліги
Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня Першої ліги
В Першій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату
Перша ліга: результати матчів 18 лютого
Перша ліга: результати матчів 18 лютого
Результати матчів регулярного чемпіонату Вищої ліги
Перша ліга: відеотрансляція матчів 18 лютого
Відео18.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 18 лютого
Дивіться матчі регулярного чемпіонату Першої ліги
Перша ліга: відеотрансляція матчів 16 лютого
Відео17.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 16 лютого
Сьогодні буде зіграно чотири матчі
Перша ліга: Полтава обіграла KREMENCHUK-PUSH TEAM, перша поразка Вінниці
Перша ліга: Полтава обіграла KREMENCHUK-PUSH TEAM, перша поразка Вінниці
У Вінниці та Кременчуці відбулись матчі регулярного чемпіонату Першої ліги
Перша ліга: відеотрансляція матчів 16 лютого
Відео16.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 16 лютого
Сьогодні буде зіграно чотири матчі
Перша ліга: розклад матчів 16-18 лютого
Перша ліга: розклад матчів 16-18 лютого
Регулярний чемпіонат Першої ліги продовжиться матчами у Вінниці та Кременчуці
Визначена символічна збірна та MVP восьмого ігрового тижня Першої ліги
Визначена символічна збірна та MVP восьмого ігрового тижня Першої ліги
В Першій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату
Перша ліга: результати матчів 11 лютого
Перша ліга: результати матчів 11 лютого
В Тернополі відбулись два матчі в групі 1
Перша ліга: відеотрансляція матчів 11 лютого
Відео11.02.2024
Перша ліга: відеотрансляція матчів 11 лютого
Сьогодні буде зіграно два матчі
Перша ліга: результати матчів 10 лютого
Перша ліга: результати матчів 10 лютого
В Тернополі відбулись два матчі в групі 1
Favbet