Українці за кордоном: дуель Пустового та Боброва, Гладир завершив регулярний чемпіонат

В 33 турі регулярного чемпіонату Іспанії відбулась зустріч українських легіонерів. Барселона Артема Пустового вдома перемогла Гіпускоа В’ячеслава Боброва — 88:71. Пустовий, відігравши 16 хвилин з лави, набрав 8 очок (2/3 двоочкових, 4/4  штрафних), зібрав 5 підбирань (3 у нападі), зробив 2 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті та 1 фолі (РЕ 15).

Бобров вийшов у старті та отримав 15 хвилин ігрового часу. В активі українця 11 очок (4/7 двоочкових, 3/4 штрафних), 6 підбирань (3 у нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах (РЕ 12).

Читайте: Український форвард Шибель змінив команду в NCAA

Черговий вдалий виступ продемонстрував бігмен Бреогана Володимир Герун. Команда українця на виїзді програла Андоррі (84:91), а наш бігмен за 27 хвилин набрав 15 очок (6/12 двоочкових, 3/7 штрафних), зібрав 7 підбирань (3 у нападі), зробив 3 передачі, заробив на собі 8 фолів при 2 втратах та 2 персональних зауваженнях (РЕ 18).

Читайте: Український центровий виступатиме в NCAA

В’ячеслав Кравцов вийшов з лави у виїзному матчі проти Манреси, який його Фуенлабрада програла з рахунком 77:86. За 18 хвилин капітан збірної України набрав 6 очок (3/5 двоочкових), зробив 3 підбирання (1 у нападі), 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 2 втратах (РЕ 5).

Барса залишається на третій позиції з 25 перемогами у 32 матчах, Фуенлабрада зберігає за собою 13 позицію (11 перемог, 21 поразка), Бреоган йде на переодостанньому 17 місці (9-22), а Гіпускока замикає турнірну таблицю, маючи 9 перемог при 23 поразках.

Читайте: Українець претендує на титул MVP чемпіонату Іспанії і посідає друге місце в опитуванні

Монако Сергія Гладиря виграв останній матч регулярного чемпіоната, перемігши на виїзді Антіб - 83:60. Вийшовши у старті, українець відіграв 20 хвилин, набрав 6 очок (2/4 триочкових), зробив 3 підбирання (1 в нападі), 4 передачі та 2 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах (РЕ 11). Монако завершив регулярку на 2-й позиції, вигравши 24 матчів з 34. У першому раунді плей-оф монегаски гратимуть проти Ліможа.

Промітеас Олександра Липового виграв перший матч 1/4 фіналу плей-оф чемпіонату Греції, здолавши вдома ПАОК 81:66. Українець вийшов у старті, відіграв 11 хвилин, набрав 2 очка (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 4 підбирання (1 в нападі), 3 передачі та 3 перехоплення при 2 фолах (РЕ 10).

Крайова українців Владислава Коренюка та Юрія Фрасенюка скоротила відставання у півфінальній серії з Сібіу. Команда українці виграла домашній матч з рахунком 81:79, а Коренюк, вийшовши у старті, відіграв 24 хвилини, набрав 6 очок (3/4 двоочкових), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ 6). Фрасенюк на майданчику не з’являвся.

Пітешті Максима Корнієнка, який грає в турнірі за 5-8 місця чемпіонату Румунії, на виїзді поступився Стяуа – 70:73. Корнієнко, вийшовши з лави, відіграв 20 хвилин, набрав 4 очка (0/4 двоочкових, 1/4 триочкових, 1/4 штрафних), зібрав 6 підбирань (1 в нападі), зробив 2 передачі та 1 блок-шот при 2 втратах та 1 фолі (2).

Український форвард Андрій Кальніченко провів два матчі у півфіналі румунської першості. В першій грі тижня Клуж українця зрівняв рахунок у серії, перемігши Орадю з рахунком 92:82. Кальніченко, відігравши 16 хвилин з лави, набрав в цьому матчі 10 очок (2/3 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 3 підбирання (1 у нападі) та віддав 1 передачу при 4 фолах (РЕ 10). У третій грі серії, яку його Клуж програв 74:82, Кальніченко за 8 хвилин зробив 1 підбирання та 1 передачу при 2 фолах (РЕ 0). Клуж програє у півфінальній серії до 3 перемог 1:2.

Захисники збірної України Богдан Близнюк та Іссуф Санон в матчах своїх команд участі не брали.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025